ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ WABCOWÜRTH

ВІТАЄМО ВАС ПРИ ВИКОРИСТАННІ ПРОГРЕСИВНОГО РІШЕННЯ.

Мультифункціональна діагностична система, сервісне обслуговування та концепти для автосервісів вантажопасажирських автомобілів. Інноваційні та модульні рішення фірми WABCOWÜRTH являють собою просту, прозору та ефективну діагностику вантажопасажирських автомобілів - ефективні діагностичні системи додадуть нового імпульсу Вашій комерції. Широкий асортимент виробників.

Перелік переваг продукції:

- Діагностичні рішення W.EASY мають модульну структуру, їх можна пристосувати до специфічних вимог Вашого автосервісу - від основного пакета аж до комплексного рішення. Кожен клієнт таким чином отримує своє індивідуальне діагностичне рішення W.EASY.

- Тільки W.EASY інтегрує оригінальну діагностику систем* WABCO в одну систему. Таким чином відпадає необхідність у заміні діагностичного боксу і діагностичних з'єднувальних кабелів, що забирає багато часу.

- Наочна структура меню, інтуїтивне управління (максимально ефективний пошук при охопленні всього тексту, як у пошукової системи інтернету), інтегровані функції підказок і функціональні керівництва дають змогу провести діагностику лише кількома клацаннями миші!


- Система W.EASY як єдина діагностична система пропонує реальне розв'язання паралельних завдань з метою комфортної та ще ефективнішої діагностики: одночасне зображення різних функцій та інформації у вікнах аж до 4-х забезпечує ще наочнішу діагностику та економить дорогоцінний час.

- Великі технічні дані та робочі величини* надають підтримку персоналу автосервісу.

- Зменшена кількість кабелів і адаптерів завдяки інтегрованій технології multiplex: апаратне оснащення вміщено в один компактний масивний корпус для всіх застосунків.

- Інтегрована функція Bluetooth дає змогу проводити мобільні роботи без кабелів, що створюють перешкоди.

- Регулярна актуалізація забезпечує завжди найсучасніший стан системи.

- За допомогою бази даних клієнтів можна вести облік Ваших клієнтів та їхніх автомобілів, а також електронні папки на кожен транспортний засіб - Автомобілі Напівпричепи/причепи Фургони.

- Поряд з нашим діагностичним рішенням для декількох торгових марок ми також пропонуємо великий сервіс, персональне обслуговування, інформаційну "гарячу лінію" по продукції і техніці для транспортних засобів, а також навчання для користувачів.